Dan razvoja karijera

Poštovane studentice i studenti, s veseljem Vas pozivamo na Dan razvoja karijera „Što nakon diplome?“, koji se održava 23. svibnja (srijeda) na Fakultetu organizacije i informatike, u Dvorani 10! Program će početi u 12:00 h.
Mjesto: Dvorana 10 i Vijećnica (Okrugli stol)
Vrijeme: 23.05. (srijeda), 12:00h – 18:00h

U programu sudjeluju predstavnici odjela ljudskih resursa tvrtki iz područja ICT-a i financijskog sektora, te predstavnici  institucija za posredovanje kod zapošljavanjaMoj Posao i Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Posebno nam je drago što će u programu sudjelovati bivši, ali i sadašnji studenti FOI-a, koji će Vam prenijeti osobna iskustva razvoja vlastitih karijera te avanture kroz koju su prošli, a koja se zove „traženje posla“.

Cilj nam je da Vam pomognemo i podržimo vas u onome što vas čeka nakon diplome, da se što bolje predstavite na tržištu rada te pronađete radno mjesto koje je u skladu prije svega  s vašim interesima i znanjima stečenim na studiju.

Isto tako, u okviru programa Dana razvoja karijera organizirat ćemo Okrugli stol „Ishodi učenja i izlazne kompetencije studenata: ciklusi obrazovanja i zapošljivost“, kako bismo potaknuli konstruktivan dijalog s poslodavcima, donosiocima politika zapošljavanja, informirali ih o ishodima učenja koje studenti FOI-a stiječu na preddiplomskoj i diplomskoj razini studija te od njih dobili povratnu inforamciju o njihovim kratoročnim i dugoročnim planovima razvoja i zapošljavanja te potrebama za kadrovima i njihovim kompetencijama.  Moderatori okruglog stola bit će prof.dr.sc. Blaženka Divjak, prorektorica za studente i studije Sveučilišta u Zagrebu, i prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, dekan FOI-a.

Pozivamo Vas da svoje sudjelovanje na Okruglom stolu najavite na e-mail kpazur@foi.hr, zbog ograničenog broja mjesta u Vijećnici FOI-a. U svakom slučaju važno je da se i studenti odazovu i sudjeluju u raspravi.

Ovdje možete vidjeti program i sudionike u programu.

Sve dodatne informacije možete dobiti u Uredu za međunarodnu suradnju FOI-a, ili na e-mail: kpazur@foi.hr

Program će se prenositi i putem webinara: https://connect.srce.hr/razvoj_karijera

plakat-Dan karijera