Dan Fakulteta organizacije i informatike

Objavljeno: 16.12.2015

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu proslavit će u petak 18. prosinca 2015. u Hrvatskom narodnom kazalištu Varaždin 53. godišnjicu postojanja i 41. godišnjicu djelovanja kao Fakultet organizacije i informatike.

Proslava će se održati u petak 18. prosinca 2015. u Koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin s početkom u 12 sati.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu proslavit će u petak 18. prosinca 2015. u Hrvatskom narodnom kazalištu Varaždin 53. godišnjicu postojanja i 41. godišnjicu od osnivanja Fakulteta, odnosno prerastanja nekadašnje Više ekonomske škole u Varaždinu u Fakultet organizacije i informatike.

Svečana sjednica Fakultetskog vijeća započet će u 12 sati u Koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin pozdravnim govorom dekana Fakulteta, prof.dr.sc. Nevena Vrčeka i visokih uzvanika. Svečanosti će prisustvovati brojni profesori, asistenti i studenti fakulteta, predstavnici sveučilišta, županije i grada, kao i dekani i prodekani drugih fakulteta te drugi visoki uzvanici. Osim što će biti predstavljena ostvarenja u prošloj godini, kao i planovi za budućnost, bit će dodijeljene Dekanove nagrade i priznanja studentima, priznanja nastavnom i nenastavnom osoblju te zahvale zaslužnim poduzećima i školama.