CPSRK raspisao natječaj za prvu stipendiju!

Objavljeno: 04.03.2020

Centar za podršku studentima i razvoj karijera Fakulteta organizacije i informatike (CPSRK FOI) daje priliku jednom studentu/ici za osvajanje mjesečne stipendije u iznosu od 500,00 kn kroz narednih 10 mjeseci koja će se dodijeliti na temelju izvannastavnih aktivnosti.

PRAVO PRIJAVE:

Na natječaj se mogu prijaviti studenti (redovni i izvanredni) svih studijskih programa Fakulteta organizacije i informatike te 1., 2. i 3. godine preddiplomskih studija te 1. godine diplomskih studija.

KRITERIJI ZA DODJELU NAGRADE

• Uključenost u CPSRK aktivnosti - posjete poduzećima, radionice i predavanja od strane poslodavaca, sudjelovanje na Tjednu karijera, član CPSRK ambasadora itd.

• Druge izvannastavne aktivnosti i postignuća - sudjelovanje u radu studentskih udruga/organizacija, sudjelovanje u radu udruga/organizacija izvan fakulteta, sudjelovanje/uspjeh na domaćim i/ili međunarodnim natjecanjima, sudjelovanje u stručnim projektima i/ili ljetnim školama, suradnja s nastavnicima demonstrature, zajednički projekti i sl.), objavljen znanstveni/stručni rad i/ili sudjelovanje na znanstvenim i stručnim konferencijama, volonterski rad, sudjelovanje u programima mobilnosti
  • Redovitost u studiranju i prosjek ocjena

• Socio-ekonomske prilike

Obavezan uvjet je uključenost u CPSRK aktivnosti, dok su ostali proizvoljni i donose prednost. Na natječaj se mogu javiti studentice i studenti koji ne primaju stipendiju iz nekih drugih izvora.

POPIS DOKUMENATA ZA PRIJAVU

Motivacijsko pismo u kojem ćeš nam obrazložiti zašto baš ti zaslužuješ stipendiju navodeći sve svoje aktivnosti i ostale tražene elemente prema četiri navedena kriterija.

Napomena: CPSRK može naknadno tražiti dokaze za pojedine aktivnosti (potvrde o sudjelovanju u aktivnostima, prijepis ocjena, dokaze za određene navedene socio-ekonomske prilike i sl.)

POSTUPAK PRIJAVE

Prijave se zaprimaju do 12. ožujka 2020. godine do 12:00 sati na cpsrk@foi.unizg.hr. Zaprimljene prijave bit će rangirane prema navedenim kriterijima te će studenti biti obaviješteni o rezultatima natječaja protekom 10-ak dana od isteka roka za prijave.

Više informacija potražite ovdje.