Bertelsmann traži talente - natječaj za radionicu u Berlinu

Objavljeno: 16.03.2016

Prijaviti se mogu studenti/ce FOI-ja bez obzira na to studiraju li ekonomiju ili poslovnu informatiku. Ovo je odlična prilika da sudjelujete na radionici o budućim trendovima u poslovnom svijetu u Berlinu. Radionica će se održati od 20. do 22. lipnja 2016, a krajnji rok prijave je 8. svibnja 2016. godine.

Najbolje ideje očekuju vrijedne nagrade. U sklopu radionice održat će se večera i koncert. Također će vam se nuditi opcija individulnog karijernog savjetovanja i mogućnosti umrežavanja. Sudjelovanjem u radionici imate mogućnost postati dio "Talent meets Bertelsmann" mreže.Uvjeti prijave:

• morate biti student preddiplomskog, diplomskog ili doktorskog studija, idealno u području ekonomije, humanistike, menadžmenta medija ili poslovne informatike
  • imate nešto iskustva u razvoju kreativnih i inovativnih poslovnih modela i fasciniraju vas najnoviji digitalni trendovi
  • pokazali ste afinitet prema medijima u projektima izvan fakultetskog konteksta
  • imate viši prosjek ocjena
  • odlikuju vas jake analitičke i konceptualne sposobnosti
  • posjedujete dobre komunikacijske vještine
  • odlično vladate engleskim jezikom, kako u govoru tako i u pismu

Organizator će pokriti troškove smještaja za dvije noći (20. lipanj - 22. lipanj 2016.), kao i troškove puta do 300 eura za studente s fakulteta s područja Europe. Svi sudionici bit će pozvani u zatvorenu Facebook grupu kako bi se stigli upoznati prije samog događaja.Način prijave: potrebno je poslati prijavu na engleskom jeziku. U prijavi je potrebno predstaviti se i opisati svoje ciljeve. Također je potrebno objasniti organizatoru zašto želite sudjelovati na "Talent meets Bertelsmann". Vaš životopis bi trebao jasno pokazivati da ste fascinirani medijima. Također je potrebno napisati motivacijsko pismo iz kojeg je razvidno zašto vas zanimaju poduzetnički izazovi. Ako imate kakav certifikat koji dokazuje znanje jezika, također ga priložite.Rok prijave: 8. svibanj 2016.Prijave je potrebno poslati gospodinu Nico Rose-u: n.rose@bertelsmann.deTakođer postoji mogućnost online prijave.Više informacija dostupno je na sljedećoj poveznici: Talent meets Bertelsmann.