Ažurirane rang liste za upis na 2. i 3. godinu zajedničkog preddiplomskog studija EP

Objavljene su ažurirane rang liste za upis na 2. i 3. godinu zajedničkog preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva. Ispričavamo se studentima budući da je kod ponavljača za rangiranje zabunom uzet ukupan koeficijent studija tj. i predmeti s više godine studija. Zahvaljujemo studentima što su nas upozorili na propust.

Žalba na rang listu, predaje se u pisanom obliku u Dekanat Fakulteta 23. rujna 2011. godine do 10:00 sati.

Predaja indeksa i uplata školarine (ovjerena od računovodstva) obavljat će se u studentskoj referadi 27. do 30. rujna 2011. godine.

Prof.dr.sc. Dragutin Kermek

Prodekan za nastavu

*Napomena: vijest je uređena na način da su određeni osobni podatci obrisani u svrhu sukladnosti sa Općom uredbom o zaštiti podataka.