Asistentica Suzana Keglević Kozjak obranila je doktorski rad

Objavljeno: 20.11.2018

U ponedjeljak, 19. studenog 2018. godine, asistentica Suzana Keglević Kozjak obranila je doktorski rad pod naslovom „Čimbenici rizičnoga poslovanja u revizorovoj ocjeni vremenski neograničenoga poslovanja nestabilnih poduzeća“ / "Business risk factors in auditor's going concern assessment for unstable companies“

Doktorski rad je izrađen pod mentorstvom izv.prof.dr.sc. Sanje Sever Mališ, a obranjen je pred Povjerenstvom u sastavu:

• Prof. dr. sc. Lajoš Žager, Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet, predsjednik
  • Izv. prof. dr. sc. Sanja Sever Mališ, Sveučilište u Zagrebu, Ekonomski fakultet, članica
  • Prof. dr. sc. Stjepan Dvorski, Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike, član