Asistentica Barbara Šlibar obranila svoj doktorski rad

U srijedu, 4. rujna 2024. godine, asistentica Barbara Šlibar obranila je svoj doktorski rad pod nazivom Quality assessment of open datasets metadata (Procjena kvalitete metapodataka otvorenih skupova podataka).

Obranom doktorskog rada pod nazivom Quality assessment of open datasets metadata (Procjena kvalitete metapodataka otvorenih skupova podataka), Barbara Šlibar je završila doktorski studij Informacijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike te stekla titulu doktorice znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja informacijske znanosti (dr. sc. socio.).

Rad je izrađen pod mentorstvom prof. dr. sc. Diane Šimić i prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep, a obrana se održala pred povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Neven Vrček, predsjednik
  2. prof. dr. sc. Katarina Tomičić-Pupek, članica
  3. izv. prof. dr. sc. Bastiaan van Loenen, član

Barbari upućujemo iskrene čestitke!