Asistent Marko Mijač obranio doktorski rad

Objavljeno: 29.06.2021
Marko Mijač obrana doktorskog

U ponedjeljak, 28. lipnja 2021. godine, asistent Marko Mijač obranio je doktorski rad naziva Design and evaluation of software framework that improves the management of reactive dependencies in development of object-oriented applications (Oblikovanje i evaluacija softverskoga okvira za unaprjeđenje upravljanja reaktivnim ovisnostima u razvoju objektno-orijentiranih aplikacija), izrađen pod mentorstvom prof. dr. sc. Vjerana Strahonje i izv. prof. dr. sc. Antonia Garcíe-Cabota.

Marko Mijač obranio je doktorski rad s ocjenom summa cum laude pred Povjerenstvom u sastavu:

1. Dr. sc. Zlatko Stapić, izvanredni profesor na Fakultetu organizacije i informatike, predsjednik
  2. Dr. sc. Dragutin Kermek, redoviti profesor u trajnom zvanju na Fakultetu organizacije i informatike, član
  3. Dr. sc. Ljiljana Šerić, izvanredna profesorica na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu, članica

Čestitke dr. sc. Marku Mijaču!