9. Dan međunarodne suradnje

Objavljeno: 06.04.2016

Na Fakultetu organizacije i informatike će se u četvrtak, 14. travnja 2016. godine održati 9. Dan međunarodne suradnje. Ove godine Dan međunarodne suradnje posvećuje se temi internacionalizacije te će u sklopu događanja Fakultet ugostiti partnere sa sveučilišta University West, Trollhättan, Švedska - prof. Stefana Christiernina, prorektora, i prof. Larsa Svenssona, voditelja grupe za informatiku i učenje uz rad.

Motivirani važnošću međunarodne suradnje i mogućnostima koje ona pruža naš Fakultet vrlo aktivno tijekom cijele godine promovira i promiče međunarodni rad naših djelatnika i studenata. Stoga, nekoliko različitih događaja posvećenih međunarodnim nastojanjima organiziramo svake godine, a centralno to je već devetu godinu za redom Dan međunarodne suradnje koji održavamo u proljeće svake godine.

Ove godine Dan međunarodne suradnje posvećujemo temi internacionalizacije i posebna nam je čast ugostiti naše partnere sa sveučilišta University West, Trollhättan, Švedska - prof. Stefana Christiernina, prorektora, i prof. Larsa Svenssona, voditelja grupe za informatiku i učenje uz rad.

Prijave na događaj otvorene su do 11. travnja 2016. godine preko poveznice: PRIJAVA

Program Dana međunarodne suradnje možete preuzeti u nastavku: PROGRAM