6. međunarodna znanstveno - stručna konferencija CRODMA 2021.

crodma logo

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu već treću godinu za redom domaćin je međunarodne znanstveno-stručne konferencije koju organizira Udruga za direktni i interaktivni marketing – CRODMA. Više od pedesetak znanstvenika i stručnjaka u virtualnom je okruženju razmjenjivalo spoznaje i iskustva vezana uz promjenu dosadašnjih marketinških paradigmi.

U sklopu konferencije Fakultetu organizacije i informatike, kao dugogodišnjem partneru u organizaciji, dodijeljena je Zahvalnica za potporu u organizaciji CRODMA konferencija koju je predsjednik udruge CRODMA prof.dr.sc Damir Dobrinić uručio dekanici prof.dr.sc. Nini Begičević Ređep. U sklopu dodijele priznanja za studentska postignuća studentici FOI-ja Augustini Krušlin dodijeljeno je Priznanje za najbolji diplomski rad, za rad na temu „Zadovoljstvo kupaca u online kupnji“.

Najavom organizacije i iduće konferencije u Varaždinu nastavit će se vrlo uspješna suradnja CRODMA-e i FOI-ja.