25. radionica za doktorande

Objavljeno: 07.12.2021
knjiga i naočale

U petak 10. 12. 2021., s početkom u 14:00 sati, održat će se 25. radionica za doktorande doktorskog studija Informacijske znanosti Fakulteta organizacije i informatike.

Radionica će se održati u sustavu za webinare BigBlueButton.

Program će započeti pozvanim predavanjem pod nazivom „Istraživački rad u području prihvaćanja tehnologija i inovacija te kompetencija za njihovu primjenu u različitim okruženjima“, koje će održati doc. dr. sc. Snježana Babić (Fakultet informatike u Puli, Sveučilište Juraja Dobrila u Puli). Nakon pozvanog predavanja, kratko će se predstaviti potencijalni mentor doc. dr. sc. Boris Tomaš.

Druženje mentora i doktoranada nastavit će se na kratkoj pauzi u virtualnom FOI kafiću. Nakon pauze doktorandi će predstavit svoje istraživačke ideje.

Program radionice

Sažetak pozvanog predavanja i CV doc. dr. sc. Snježane Babić