2. Student Tech Club

Microsoft Student Partneri u Varaždinu organiziraju 2. Student Tech Club druženje koje će se održati 18.04.2013. u dvorani D7 s početkom u 16:30 sati.

Na dnevnom redu su dva zanimljiva predavanja: Prvo je predavanje na kojem će se posjetiteljima predstaviti Imagine Cup tim s FOI-a pod nazivom „cQuest“ zajedno sa svojim projektom, Windows Phone 8 aplikacijom. cQuest je postigao značajan uspjeh s kojim odlaze na ovogodišnju WinDays konferenciju gdje će se zajedno sa 4 ostala tima boriti za 40.000 kuna „start-up investicije“ od strane Microsofta Hrvatska.

Drugo predavanje uvest će nas u svijet osnova izrade Windows 8 aplikacija. Predavač i Microsoft Student Partner Antonio Halužan govorit će nešto o programskim alatima, predlošcima i kontrolama unutar Windows 8 aplikacija. Predavanje je fokusirano na značajan broj praktičnih demonstracija koda i pokretanja aplikacija što je uvijek zanimljivo za pogledati.

Sve informacije o događaju možete pronaći na adresi Facebook događaja: https://www.facebook.com/events/239538302851708/

Student Tech Club predavanja organiziraju se svaki mjesec. Za sva buduća događanja vezana uz Microsoft Student Partnere i njihove aktivnosti pratite ih na: www.facebook.com/mspvz