Održana panel rasprava "Izazovi u pripremi i implementaciji EU projekta"

Objavljeno: 11.05.2016

U srijedu, 11. svibnja 2016. godine, na FOI-ju je održana panel rasprava pod nazivom "Izazovi u pripremi i implementaciji EU projekta."

Panel je moderirala izv. prof. dr.sc. Ksenija Vuković, a na njemu su sudjelovali mr.sc. Sanja Mudrić Rešetar, voditeljica Službe za vrednovanje projekata EU pri Ministarstvu poduzetništva i obrta, Tomislav Zoretić, voditelj Odjela za komunikaciju i praćenje programa pri Ministarstvu gospodarstva, Leonarda Tarandek, Msc European Project and Public Management, mag.geogr., osnivačica i direktorica poduzeća Leota d.o.o. za savjetovanje, Patrick Benjamin Galeski iz poduzeća Superna d.o.o. te Marina Cuković, mag. oec. referentica u stručnoj službi i projektna asistentica u Park Boutique Hotelu, Varaždin.

Ovaj događaj je organiziran u okviru projekta Akademija regionalnog razvoja i fondova Europske unije za koji je nadležno Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, a u kojem sudjeluje tim studentica s FOI-ja. Grupu studentica pod nazivom Stepping up! čine Sonja Nidogon Višnjić, Anamarija Toplak, Dorotea Vugrinec i Ivana Vukša.