Studijski posjeti Europskom patentnom uredu (EPO) u Münchenu

Objavljeno: 02.05.2016

Europska patentna Akademija, 27. srpnja i 9. prosinca 2016. godine organizira studijske posjete Europskom patentnom uredu (EPO) i Münchenu koji su namijenjeni studentima europskih sveučilišta pa tako i studentima Sveučilišta u Zagrebu.

Studijski posjet 27. srpnja biti će sadržajno usmjeren na patente u području nanotehnologije, biotehnologije i računalno implementiranih izuma (ovisno o interesu većine sudionika) dok će događanje planirano za 9. prosinca biti sadržajno posvećeno upoznavanju EPO-a i europskog patentnog sustava.

Više informacija o studijskim posjetima EPO-u možete doznati na sljedećoj poveznici.

Zainteresirani studenti moraju poslati upit academy@epo.org kako bi dobili potreban kod za registraciju.