Dodatne prijave za Zbor FOI-ja

Objavljeno: 23.04.2016

Pozivamo sve zainteresirane zaposlenike i studente FOI-ja koji se nisu pravovremeno uspjeli javiti za članstvo u Zboru FOI-ja, da se jave na zbor@foi.hr kako bi se učlanili.

Poštovani sadašnji i bivši studenti i djelatnici FOI-ja,
u veljači ove godine osnovan je Akademski pjevački zbor FOI-ja s ciljem razvoja i promicanja glazbene kulture posebice među akademskom zajednicom, te istovremenog promicanja ugleda Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Zbor je do danas održao 10-tak proba na kojima se pjeva raznovrstan repertoar, tj. njeguju različiti glazbeni stilovi – od klasične zborske literature do skladbi suvremenog ili popularnog višeglasja. Probe se održavaju u pravilu jednom na tjedan, u poslijepodnevnim satima.

S obzirom na to da se određeni dio zainteresiranih nije pravovremeno prijavio za članstvo u Zboru, ovim putem upućujemo dodatni poziv svima koji su zainteresirani za članstvo u Zboru da se jave na zbor@foi.hr, nakon čega ćete dobiti sve potrebne informacije vezane uz rad Zbora. Poznavanje nota te prethodno glazbeno iskustvo i obrazovanje su poželjni, no ne i nužni za pristupanje zboru – najvažnija je volja i entuzijazam svakog člana.
Veselimo se vašem odazivu i nadamo se da se uskoro vidimo na probi Zbora!