Konferencija DSM 2016

Objavljeno: 07.04.2016

U srijedu, 13. travnja i četvrtak, 14. travnja 2016. godine u Hypo centru u Zagrebu održava se konferencija DSM 2016 (Data Science Monetization 2016). Zainteresirani studenti mogu se prijaviti putem službene mrežne stranice Konferencije tako da se prijave kao studenti, jer na taj način ostvaruju veliki popust kod plaćanja kotizacije.

Međunarodna konferencija Data science monetization 2016 pruža dublji uvid u poslovnu primjenu znanosti o podacima (data science) i nastoji dati odgovore na česta pitanja kako monetizirati veliku količinu podataka koje tvrtke svakodnevno prikupljaju i čuvaju.

Konferenciju organiziraju IN2Data i Eventa01 te pokriva pet najvažnijih poslovnih područja:  telekomunikacije, trgovinu, financijsku industriju, zdravstvenu i farmaceutsku industriju te nacionalnu sigurnost.

Prvi dan konferencije usmjeren je najviše poslovnoj publici, kojoj će se kroz konkretne primjere približiti tematika iskorištavanja znanosti o podacima za upravljanje istima i donošenje važnih poslovnih odluka. Drugi dan sadržaj je namijenjen stručnoj publici i osobama koje žele steći dublji uvid u metode i alate koji se koriste u organizacjama na području znanosti o podacima.

Više možete pročitati na službenoj mrežnoj stranici Konferencije DSM 2016

Prijave za Konferenciju moguće su na sljedećoj poveznici – Prijave