8. radionica za doktorande

Objavljeno: 15.03.2016

U petak, 18.03.2016 održava se osma po redu radionica za doktorande.

U prvom dijelu kao potencijalni mentori predstavit će se izv.prof.dr.sc. Nina Begičević Ređep i izv.prof.dr.sc. Jasminka Dobša. U drugom dijelu dr. sc. Jelena Budak održat će predavanje o znanstveno-istraživačkom projektu „Extended model of on-line PRIvacy CONcern (PRICON)“ koji traje od srpnja 2014. do studenog 2017. godine i provodi se na Ekonomskom institutu u Zagreb. U sklopu ovog predavanja posebno će se prikazati dio istraživanja kojeg će u okviru svoje doktorske disertacije radnog naziva „Utjecaj zabrinutosti za online privatnost na namjeru ponašanja potrošača u online okruženju“ provesti Vedran Recher, doktorand na projektu. Nakon kraće pauze doktorski studenti predstaviti će svoje istraživačke ideje. U prilogu je program radionice.

Raspored radionice za doktorande