Ager Preeo, tvrtka našeg studenta, dobila nagradu na Windaysima 2011.

FarmeronCattle, informacijski sustav za upravljanje govedarskim farmama, rad naših bivših studenata, je osvojio prestižnu Microsoft ISV 2011 nagradu za najinovativnije softversko rješenje.

FarmeronCattle, informacijski sustav za upravljanje govedarskim farmama, kojega je izradio tim iz tvrtke Ager Preeo d.o.o. iz Osijeka, a čiji direktor je naš student poslijediplomskog studija i bivši student preddiplomskog i diplomskog studija Matija Kopić, mag.inf., osvojio je prestižnu Microsoft ISV 2011 nagradu za najinovativnije softversko rješenje. Nagrada je dobitniku uručena na svečanom otvaranju Microsoft Windays11 konferencije koja je započela jučer u Rovinju.Ostali članovi tima su i naši bivši studenti Marko Dukmenić i Nikola Kadoić te Željko Mataija, ekspert za poljoprivredne poslovne procese.

Čestitamo tvrtki Ager Preeo!

Opširnije možete pročitati na http://www.agerpreeo.com/2011/04/microsoft-windays11-isv-award-goes-to-farmeroncattle/?lang=SH.

Windays