Rang liste za upis na diplomski studij Ekonomika poduzetništva

Objavljene su rang liste za upis na 1. godinu diplomskog studija Ekonomika poduzetništva.

Pozivaju se studenti koji su ostvarili pravo upisa da dodu na upis redovitog diplomskog studija u ponedjeljak, 19.09.2011. u 11h u dv. 2 u zgradi FOI 2, Kralja Petra Krešimira IV, Varaždin.

Prodaja indeksa i uplata školarine obavit ce se u vrijeme upisa u prostorijama zgrade FOI 2, Kralja Petra Krešimira IV, Varaždin.

Predaja indeksa i uplata upisnine u iznosu od 250,00 kn (ovjerena od računovodstva) obavljat će se u studentskoj referadi 27. do 30. rujna 2011. godine. Školarina se NE plaća. Ugovor, koji potpisuje student, određuje situaciju kada student plaća školarinu i u njemu se nalazi koeficijent s rang liste.

Upisna kvota za diplomski izvanredni studij Ekonomika poduzetništva je 20 studenata.

Pozivaju se studenti koji su ostvarili pravo upisa da dođu na upis izvanrednog diplomskog studija u ponedjeljak, 19.09.2011. u 11h u dv. 2 u zgradi FOI 2, Kralja Petra Krešimira IV, Varaždin. Umjesto pristupnika koji su ostvarili pravo upisa, a u propisanom roku se nisu upisali, upisat će se pristupnici koji su sljedeći na upisnoj listi. U SRIJEDU na web stranicama Fakulteta će biti objavljena slobodna mjesta!

Prodaja indeksa i uplata školarine obavit će se u vrijeme upisa u prostorijama zgrade FOI 2, Kralja Petra Krešimira IV, Varaždin.

*Napomena: vijest je uređena na način da su određeni osobni podatci obrisani u svrhu sukladnosti sa Općom uredbom o zaštiti podataka.