Nastave iz predmeta „Tjelesna i zdravstvena kultura“

Povodom početka redovne nastave iz predmeta „Tjelesna i zdravstvena kultura“ molimo studente i studentice, polaznike prve i druge godine Bolonjskog studija FOI, PITUP-a te studija Ekonomike poduzetništva, da u kabinetu prof. Novak Josipa (potkrovlje FOI 1) od 26. rujna do 7. listopada 2011. u vremenu od 10:00 – 12:00 sati prijave pohađanje nastave.

Oslobađanje od pohađanja nastave studenti i studentice mogu ishoditi:

- uz liječničku potvrdu

- uz potvrdu kluba o aktivnom bavljenju sportom u rangu I. i II. Hrvatske lige.

Potvrde treba predati najkasnije do 22. listopada 2011.

Studenti i studentice moraju biti osigurani od posljedica nesretnog slučaja za akademsku 2011./2012. godinu. Premija osiguranja iznosi 30,00 kn, a uplaćuje se prilikom prijave pohađanja Tjelesne i zdravstvene kulture.

Svaki student je obavezan jednom tjedno prisustvovati na jednom od ponuđenih termina kojeg će odabrati prilikom prijave nastave u kabinetu.

Nastava TZK počinje od 10.10.2011. prema rasporedu.

Raspored možete vidjeti ovdje.