Natječaj za posao u Centru za razvoj programskih proizvoda

Fakultet organizacije i informatike objavljuje natječaj za posao (2 osobe) u Centru za razvoj programskih proizvoda. Rok za prijavu na natječaj je 15 dana od dana objave u Narodnim novinama.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKEVARAŽDIN

objavljuje

NATJEČAJ

Za radno mjesto STRUČNI SURADNIK – 2 IZVRŠITELJA na određeno vrijeme od 6 mjeseci u Centru za razvoj programskih proizvoda

Uvjeti:

• završen  dodiplomski (VSS) odnosno diplomski studij informatike ili računarstva
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Dodatna potrebna znanja:

• poželjno poznavanje web razvojnih okvira: Zend framework, Spring te ORM-a: Propel, Hibernate
  • napredno poznavanje rada s bazama podataka: PostgreSQL, MySQL
  • poznavanje rada na Linux platformi te rada s web poslužiteljima Apache i Tomcat
  • iskustvo rada na projektima vezanim za razvoj programskih proizvoda
  • iskustvo rada u timu

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• životopis
  • dokaz o stručnoj spremi
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice).

Dokumenti se uz prijavu podnose u originalu ili ovjerenoj fotokopiji.Prijave na natječaj podnose se u roku od 15 dana po objavi natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, 42 000 Varaždin s naznakom "NATJEČAJ ZA STRUČNOG SURADNIKA". Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati. Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.