Dan mobilnih tehnologija na FOI-u: Suradnja Nokije Hrvatska i FOI-a

Dan mobilnih tehnologija na FOI-u: Suradnja Nokije Hrvatska i FOI-a i obilježavanje milijuntog preuzimanja Remoter aplikacije. Dan mobilnih tehnologija će se održati 17.11.2011. u 16:00 sati i trajati će do 17:30 sati u dvorani 3.

Pozivamo sve studentice i studente, djelatnice i djelatnike FOI-a na događanje s kojim bismo započeli organizaciju Dana mobilnih tehnologija na FOI-u.

U četvrtak, 17.11., s početkom u 16:00 h, u okviru prvog Dana mobilnih tehnologija bit će prezentirana suradnja Nokije Hrvatska i FOI-a, a obilježit ćemo i milijunto preuzimanja Remoter aplikacije, koju su razvili asistenti FOI-a Zlatko Stapić, mag.inf. i Boris Tomaš, mag.inf.

Izdvajamo zanimljivu prezentaciju mr.sc.Karla Pletschka iz Nokije koji će u obraćanju publici naglasak staviti na upravljanju developer zajednicom u Nokiji.

Program događanja:

• Pozdravni govor: Prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, dekan FOI-a
  •  „Managing developers' community“:  Karl Pletschko, developer marketing manager,  Nokia
  • Remoter aplikacija : Zlatko Stapić i Boris Tomaš, Remoter tim
  • Diskusija