Humanitarna akcija

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike organizira još jednu humanitarnu akciju, ovaj put u sklopu uskršnjih blagdana. Cilj ove akcije je skupiti novčana sredstva za pomoć u liječenju četrnaestogodišnjeg dječaka koji boluje od tumora jetre.

Studentski zbor FOI pokazao je dobru volju i ponovno odlučio pomoći te ovim putem pozivamo ostale studente, asistente i profesore da pokažu dobru volju i uključe se u aktivnosti ove humanitarne akcije.

Ideja je slična kao i za božićnu humanitarnu akciju, odnosno da nešto izrađujemo, te kasnije prodajemo. Ovaj put ćemo izrađivati uskršnje čestitke, a oko toga će nam pomoći 1., 2., i 4. osnovna škola. Plan akcije za idući tjedan je sljedeći:

srijeda, 6.4.2011.

09:55 h – 11:30 h

Izrada čestitki u 4. osnovnoj školi

petak, 8.4.2011.

09:55 h – 11:30 h

Izrada čestitki u 4. osnovnoj školi

petak, 8.4.2011.

11:00 h – 17:00 h

Izrada čestitki u kafiću Rupa, FOI 1

subota, 9.4.2011.

09:00 h – 15:00 h

Prodaja čestitki

nedjelja, 10.4.2011.

09:00 h – 15:00 h

Prodaja čestitki

Plan akcije za tjedan kasnije ćemo napraviti nakon dogovora sa ostale dvije škole. Vjerujemo da će biti još jedan termin izrade čestitki u Rupi. Materijal za izradu će osigurati Studentski zbor FOI.

Ovih dana ćemo postaviti i plakate, tako da ćete biti dobro informirani o tijeku akcije. Nadamo se da ćete pokazati dobru volju i odvojiti malo svoga vremena te se odazvati ovom obliku suradnje i pomoći, a posebno zajedničkom druženju. Svi koji su zainteresirani za sudjelovanje se mogu javiti na mail mhornung@foi.hr .

Studentski zbor FOI