Malonogometna studentska liga

Završile su trotjedne kvalifikacije te smo dobili ekipe koje sudjeluju u daljnjem natjecanju, odnosno ulaze u malonogometnu studentsku ligu visokih učilišta.

Rezultate svih utakmica odigranih u kvalifikacijama možete vidjeti ovdje.

Ekipe su razvrstane u dvije skupine – A i B, kao i u kvalifikacijama. Svaka ekipa dobiva svoj redni broj u skupini (po ždrijebu) te se po Bergerovim tablicama formiraju utakmice. Nakon odigravanja svih kola, najbolje ekipe iz svake skupine će se sukobiti međusobno.

Bergerove tablice

Ekipe s pripadnim rednim brojem koje sudjeluju u ligi su sljedeće:

Skupina A

10. N.A.T.O.

10. Najljepši

11. Isto konji

Dakle, po Bergerovim tablicama napravljen je RASPORED odigravanja utakmica za idućih mjesec dana, a možete ga preuzeti ovdje.

Popis igrača po pojedinoj ekipi možete vidjeti ovdje. To je konačan popis te se igrači neće moći mijenjati tijekom lige, a maksimalan broj igrača po ekipi ostaje 10, kao i u kvalifikacijama. Iznimka su ekipe koje imaju manje od 10 igrača – one mogu dodati onoliko igrača koliko im nedostaje do maksimalnog broja.

Važne napomene:

Mole se igrači da se dogovore međusobno unutar ekipe o jednoobraznoj opremi (barem iste majice), jer se inače neće moći takmičiti, odnosno ekipa gubi utakmicu rezultatom 3:0 bez borbe.

Na svaku utakmicu igrači su dužni donijeti indekse radi povremenih provjera. U slučaju da neki igrač nema indeks, neće moći nastupiti te će idući puta morati donijeti indeks na uvid. Ako uvidimo da igrač nema indeks, odnosno nije student, ekipa će biti diskvalificirana.