Završetak studentske malonogometne lige

U ponedjeljak 12.03.2012. studentska malonogometna liga visokih učilišta privedena je kraju.

Odigrane su finalne utakmice u kojima su se ekipe žustro borile za pobjedu te pokazale zavidno nogometno umijeće. U polufinalu su se sukobile četiri ekipe koje su ostvarile najbolje rezultate kroz cjelokupnu ligu (od ukupno 42 ekipe). Finale su izborile ekipe BALAVCI i STROJARI, dok su se za 3. mjesto borile ekipe građeVINARI i Isto konji. Ekipa Isto konji uspjela je nadjačati građeVINARE u veoma napetoj utakmici i osvojiti 3. mjesto. U finalu su BALAVCI odnijeli pobjedu nad STROJARIMA čime su osvojili 1. mjesto ovogodišnje malonogometne lige. Najboljim strijelcem lige proglašen je Nino Brezovec (STROJARI) s postignutih 19 golova, dok je titulu najboljeg golmana odnio Filip Šagij (BALAVCI). Ekipe su dobile i zaslužene nagrade – medalje i majice, dok su najboljem strijelcu i najboljem golmanu dodijeljeni prigodni pehari. Također, u suradnji s organizatorima projekta Zajedno u školi i sportu protiv nasilja, igrači najboljih ekipa nagrađeni su putovanjima na polufinalnu utakmicu doigravanja EBEL lige, gdje će se KHL Medveščak sukobiti sa starim rivalom iz Klagenfurta, KAC-om.

Čestitamo svim ekipama na izvrsnim rezultatima, žustroj borbi i fer igri, te se zahvaljujemo sponzoru lige Studentskom centru Varaždin, što je omogućio ovo natjecanje.

Medveščak - flyer