Sajam poslova

Dana 29. ožujka Hrvatski zavod za zapošljavanje, područna služba Varaždin, organizira četvrti po redu Sajam poslova.

Sajam poslova održat će se 29. ožujka u vremenu od 10 do 16 sati u sportskoj dvorani Gospodarske škole. Među izložbenim pultovima poslodavaca, partnera, obrazovnih institucija te Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, predstavit će se i Fakultet organizacije i informatike.

Sajam poslova namijenjen je nezaposlenim osobama, učenicima, studentima i svima onima koji žele upravljati svojom karijerom. Osim informiranja o mogućnostima zapošljavanja, posjetioci Sajma imat će mogućnost prisustvovati okruglom stolu „Obrazovanje kroz EU projekte“ te radionici „Vještine traženja posla“.

Više informacija o samom programu Sajma i izlagačima potražite na sljedećem linku.