MobiGame natjecanje

Dva tima studenata Fakulteta organizacije i informatike plasirali su se u finale MobiGame natjecanja u razvoju igara i aplikacija za mobilne uređaje, koje se organizira u suradnji sa Sveučilištem u Alcalái. Riječ je o aplikacijama CityBusAndroid (Daniel Strmečki, Jurica Martinčević, mentor: Zlatko Stapić) i BreakMeOut (Matej Vidaković, Tim Komlinović, mentor: Zlatko Stapić) koje su u kategoriji Android aplikacija ušle u pet najboljih radova.

Aplikacije su originalno kreirane u okviru kolegija Analiza i razvoj programa koji se izvodi u prvom semestru Diplomskog studija našeg Fakulteta. Zbog nemogućnosti organiziranja odlaska studenata u Španjolsku, aplikacije će u finalu biti prezentirane video uradcima i posterima (koji se nalaze u prilogu), a finale će se održati u četvrtak, 19.04.2012. Našim studentima želimo puno uspjeha.   Također, tijekom samog događaja, asistent Zlatko Stapić će održati prezentaciju pod naslovom "Remoter - razvoj jedne ideje".

slika 1 slika 2 slika 3