Poziv studentima

Drage studentice i studenti, naš Fakultet pruža potporu Međunarodnom projektnom istraživanju IRIS (Interests & Recruitment in Science) čiji je nositelj Sveučilište u Oslu, Norveška. Pozivamo vas da se uključite u Međunarodni istraživački projekt o izboru mladih ljudi za obrazovanjem u okviru znanosti, tehnologije i matematike.

Upitnik sadržava pitanja o tome kako ste donijeli odluku o svom izboru obrazovanja i kakva su vaša iskustva kao studenta/studentice u prvim mjesecima studiranja. Informacije koje ćete nam dati pomoći će nam da unaprijedimo poučavanje iz područja prirodoslovlja (ili prirodnih znanosti) Sudjelovanje je dobrovoljno. Svi dobiveni podaci su povjerljivi i rezultati se neće moći povezati s vama ili vašom e-mail adresom.

Potrebno je otprilike 10-tak minuta za ispunjavanje upitnika.

Link na upitnik

Zahvaljujemo na vašoj suradnji!

S poštovanjem.

Web stranica IRIS projekta: http://IRIS.fp-7.org.

Učiteljski fakultet u Rijeci sudjeluje u provođenju IRIS projekta u Republici Hrvatskoj