Suradnja sa Sveučilištem u Alcalái

U tjednu od 25. do 29. lipnja 2012. godine na Fakultetu organizacije i informatike boravi dr. Luis de Marcos Ortega sa Sveučilišta u Alcalái, Španjolska. Cilj posjete dr. De Marcos je jačanje uspostavljene suradnje između dvaju sveučilišta, uz naglasak na suradnju razmjene studenata i nastavnika te suradnju u istraživačkim aktivnostima.

Između ostalih aktivnosti, dr. De Marcos će na Fakultetu organizacije i informatike u četvrtak, 28. lipnja 2012. s početkom u 10:00 sati u dvorani D3 održati prezentaciju kojom će predstaviti Sveučilište u AlcaláiŠkolu za računarstvo, te istraživačke linije našim studentima i nastavnicima. Nakon prezentacije, zainteresirani studenti i nastavnici će imati priliku prisustvovati i sastanku sa dr. Luisom na kojem bi se dogovorili detalji i dalo više specifičnih informacija. Također, dr. Luis se nalazi u sali za sastanke, pa ga možete posjetiti i tamo. Spomenuta prezentacija bi studentima preddiplomskih i diplomskih studija mogla biti interesantna u smislu studijskih boravaka i razmjene studenata na Sveučilištu u Alcalái, a doktorandima i nastavnicima FOI-a u smislu suradnje u istraživanjima, projektima ili dvojnim doktoratima. Pozivamo sve zainteresirane studente, doktorande i nastavnike Fakulteta da dođu na prezentaciju u četvrtak, 28.06.2012. u 10:00 sati u dvoranu D3.