FOI ponovno uspješan!

Fakultet organizacije i informatike i ove je godine bio uspješan na Natječaju za dodjelu nagrade za najbolji e-kolegij za ak. god. 2011./2012. na Sveučilištu u Zagrebu i osvojio drugu i treću nagradu.

Drugu nagradu osvojio je kolegij „Poslovno odlučivanje“ (nositelji i suradnici: prof.dr.sc. Tihomir Hunjak, doc.dr.sc. Nina Begičević Ređep, Nikola Kadoić, mag.inf.).

Treću nagradu osvojio je kolegij „Napredne web tehnologije i servisi“ (nositelj i suradnici: prof.dr.sc. Dragutin Kermek, Marko Jurišić, mag. inf.).

Čestitamo svima nagrađenima, a posebno nositeljima i suradnicima na naša dva kolegija!

Rezultati Natječaja za dodjelu nagrade za najbolji e-kolegij za ak. god. 2011./2012. na Sveučilištu u Zagrebu.