Dan IT karijera na FOI-u

U ponedjeljak 05.11.2012. u dvorani D7, s početkom u 16 sati Algebra u suradnji s Microsoftom Hrvatska na našem Fakultetu održava predavanje u sklopu akcije „Moj prvi Microsoft certifikat“. Govorit će se o vrijednostima IT certifikacije kod zapošljavanja i napredovanja u karijeri te koji certifikati postoje (ne samo oni Microsoftovi), o tome što znači biti IT stručnjak i kako studenti mogu (besplatno) steći svoj prvi certifikat upravo preko ove akcije.

U pitanju je besplatno polaganje „Microsoft Technology Associate“ ili MTA certifikata koji je prva stepenica Microsoft certifikacije te kojeg je moguće polagati u više određenih smjerova, ovisno na koje tehnologije se pojedinac želi fokusirati:

• Windows Server Administration Fundamentals,
  • Networking Fundamentals,
  • Database Administration Fundamentals,
  • Software Development Fundamentals,
  • HTML5 Application Development Fund

Više informacija o cjelokupnoj akciji saznajte na: http://www.algebra.hr/mta/  i na samom predavanju.

Pridružite nam se u što većem broju i počnite planirati svoju profesionalnu karijeru kroz certifikaciju.

algebra