Stručni skup o Uvođenju elektroničkih prijava i upisa u srednje škole

U petak 8. veljače 2013. na Fakultetu organizacije i informatike je u organizaciji MZOS-a i CARNeta održan stručni skup za ravnatelje osnovnih i srednjih škola Koprivničko-križevačke, Krapinsko-zagorske, Varaždinske i Međimurske županije. Skupu je prisustvovalo oko 160 ravnateljica i ravnatelja, a tema skupa bila je Uvođenje elektroničkih prijava i upisa u srednje škole.

Posebnosti novog sustava prijava i upisa u srednje škole prisutnim ravnateljima škola prezentirali su pomoćnica ministra znanosti, obrazovanja i sporta gospođa Ankica Nježić, načelnica Sektora za odgojno-obrazovni sustav Uprave za odgoj i obrazovanje MZOS-a gospođa Vesna Šutela, voditeljica službe za zajedničke programe u Upravi za odgoj i obrazovanje MZOS-a gospođa Monika Vričko, ravnatelj CARNeta gospodin Zvonimir Stanić te profesor Fakulteta elektrotehnike i računarstva dr. sc. Vedran Mornar.