Promocija poslijediplomanata

Dana 15. veljače 2013. na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održana je promocija diplomanata specijalističkih poslijediplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike.

Promocija je održana u dvije grupe, u 10 i 12 sati, a ukupan broj promovenata bio je 42. Promovirani su sveučilišni specijalisti sva tri poslijediplomska studija Fakulteta: Upravljanje sigurnošću i revizijom informacijskih sustava, Inženjerstvo i reinženjerstvo organizacija informacijskog doba i Menadžment poslovnih sustava.

Voditelj promocije bio je prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, promotorica je bila doc.dr.sc. Nina Begičević Ređep, prodekanica za materijalno-financijsko poslovanje, a pomoćnici promotora bili su doc.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa i prof.dr.sc. Željko Hutinski.

Fotografije s promocije