Natječaj za pripremu kolegija na stranom jeziku u ak. god. 2013./2014.

Temeljem raspisanog natječaja Sveučilišta u Zagrebu za pripremu kolegija na stranom jeziku u ak. god. 2013./2014. provodi se natječaj na Fakultetu organizacije i informatike.

Temeljem raspisanog natječaja Sveučilišta u Zagrebu za provodi se natječaj na Fakultetu organizacije i informatike.

Prijava na natječaj mora sadržavati sljedeće (na hrvatskom i na stranom jeziku na kojem će se kolegij predavati):

• naziv predmeta
  • broj nastavnih sati ukupno i tjedno
  • broj ECTS bodova
  • ishode učenja predmeta
  • sažetak sadržaja predmeta s pregledom nastavnih jedinica
  • oblici provođenja nastave
  • načini provjere znanja i polaganja ispita
  • popis literature s prijedlogom sadržaja radnog materijala
  • praćenje kvalitete i uspješnosti izvođenja predmeta
  • životopis nastavnika

Na natječaj se ne mogu prijaviti kolegiji koji se već izvode na stranom jeziku.

Rok za podnošenje prijava na natječaj na Fakultetu organizacije i informatike: 12. ožujka 2013. Prijave se predaju u dekanatu Fakulteta organizacije i informatike i elektronički na izabela.oletic@foi.hr.

Odluku o predloženim kolegijima u 2013./2014. godini te listu prioriteta za financiranje donosi Fakultetsko vijeće temeljem prijedloga Povjerenstva imenovanog od strane dekana Fakulteta.