FOI Brucošijada

Dana 9.3. 2013. održat će se Brucošijada Fakulteta organizacije i informatike Varaždin u organizaciji Studentskog zbora Fakulteta.

Na ovogodišnjoj Brucošijadi, koja se smjestila u dvoranu TTS Sport Centra u samom centru grada, uz najbolje ozvučenje koje je do sada varaždinska brucošijada imala, nastupit će mlade snage hrvatske scene, Navarro (Zagreb) i Radio aktiv (Zagreb/Pula), dok glavnu riječ imaju veterani dobre energije i veselih nastupa, Belfast Food (Rijeka). Već treću godinu za redom, Brucošijada se u Varaždinu održava na početku drugog semestra, ne za one koji upišu Fakultet, nego za one preživjele, koji stignu i do drugog semestra. Ulaznice za Brucošijadu studenti mogu kupiti u garderobi Fakulteta (Pavlinska 2) po cijeni od 20 kuna, dok se za vanjsku publiku ulaznice prodaju u Maraschino baru (TTS Sport Centar) po 30 kuna. Također, ove je godine prvi put ulaznice moguće kupiti online, preko sustava Entrio. Baš iz razloga što je ova Brucošijada prva u Hrvatskoj koja nudi online kupnju ulaznica, njihova cijena je 25 kuna, uz česte promotivne akcije samog Zbora na Facebooku. U svakom slučaju, takav događaj u Varaždinu se ne propušta. Kupite svoju ulaznicu još danas te se 9.3. pridružite starijim studentima i „Preživjelima“ u proslavi njihovog dolaska u Varaždin uz dobru glazbu na koncertu te akcijskim cijenama pića na after-partyu u Maraschino baru.

Kako je ovogodišnja Brucošijada FOI-a zamišljena kao pravi cjelovečernji izlazak, nakon koncertnog dijela zabava se nastavlja u prostorijama Marascino bar-a uz raznovrsnu ponudu pića i koktela.

brucošijada