FOI CORE

Kao što je očekivano, došlo je vrijeme za još jedan FOI CORE!

FOI CORE u organizaciji AIESEC Varaždina je tradicionalno natjecanje studenata Fakulteta organizacije i informatike, ali i ostalih srodnih fakulteta. Ovogodišnji FOI CORE ima tri kategorije – prva je Management Challenge u kojemu je sudionica Zagrebačka pivovara sa svojim poslovnim slučajem, druga je Promo&Design Challenge u kojemu je sudionik naš Fakultet organizacije i informatike sa svojim promotivnim filmom, te je treća kategorija naša tradicionalna izložba studentskih radova u kojoj će studenti neovisno o prethodna dva slučaja moći predstaviti svoje radove.

U sklopu FOI CORE-a će se održati i Career day u kojemu će studenti moći na jedinstveni način doći u doticaj s poznatim organizacijama, raspitati se o potencijalnoj praksi ili zapošljavanju, te predati životopise.

Novost kod ovogodišnjeg FOI CORE-a je u tome što ćemo imati kratka predavanja u kojima će se u ulozi predavača naći upravo studenti! Kroz prezentacije od 20 minuta, studenti će moći podijeliti znanje s drugim sudionicima FOI CORE-a, ali i s ostalim studentima koji će biti zainteresirani za tematiku o kojoj će biti riječ.

Prijave za FOI CORE slučajeve su već otvorene, te traju do 31.3. Prijave za prezentacije i izložbu studentskih radova još nisu otvorene, a bit će otvorene po završetku prijava za sudjelovanju u FOI CORE slučajevima.

Info meeting na kojemu će Zagrebačka pivovara i Fakultet organizacije i informatike predstaviti svoje slučajeve će se održati u petak 23.3.2012. u 14h u dvorani 7. Svakako dođite i raspitajte se o svim nejasnoćama vezanim uz ovogodišnji FOI CORE!

Datum održavanja FOI CORE-a, a time i obrane radova je od 24. do 26.4.2012.

Prijaviti se možete na sljedećem linku: http://bit.ly/FOICOREprijave