Erasmus Intenzivni program European Business Skills

Poštovane kolegice i kolege studenti,

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu sudjeluje kao partner u Erasmus Intenzivnom programu (IP) European Business Skills. U sklopu projekta otvorena je mogućnost za sudjelovanjem osmero studenata s FOI-a (smjer Ekonomika poduzetništva) na dvotjednom intenzivnom programu unapređenja poslovnog znanja, vještina i kompetencija u međunarodnom okruženju.

Seminar će se održati na Aarhus Sveučilištu u Danskoj u razdoblju od 23. lipnja do 6. srpnja 2013. Više informacija o programu moguće je pronaći na web stranicama projekta:

Za sve studente koji su zainteresirani za ovu razmjenu, raspisan je

za intenzivni program „European Business Skills“

Za prijavu su potrebni sljedeći dokumenti:

• Kratak životopis studenta u Europass formatu na engleskom jeziku i s fotografijom;
  • Motivacijsko pismo na engleskom jeziku;
  • Potpisana izjava o suglasnosti za snošenje dijela troškova sukladno naputcima navedenima na kraju ovog natječaja.
  • Prijavu molimo dostaviti u Dekanat FOI-a osobno ili putem pošte najkasnije do 11. ožujka 2013., s naznakom „Za natječaj IP European Business Skills“.

Kriteriji za odabir će biti: prosjek ocjena iz kolegija na preddiplomskom studiju Ekonomika poduzetništva (Organizacija i menadžment, Poduzetničke financije, Poslovno planiranje i projekti, Poslovno odlučivanje, Poslovno komuniciranje) i diplomskom studiju Ekonomika poduzetništva (Analiza poslovnih odluka, Ekonomija za poduzetnike, Mala i srednja poduzeća u EU, Menadžerska komunikacija i vodstvo, Pregovaranje u međunarodnom okruženju, Korporacijsko upravljanje, Poduzetničke strategije), znanje engleskog jezika i razina motivacije za sudjelovanjem u programu (IP) European Business Skills.

Dodatne informacije o programu (IP) European Business Skills:

Program završava ispitom koji se polaže u jednom ispitnom roku bez mogućnosti ponavljanja.

Troškovi puta, smještaja i prehrane bit će djelomično pokriveni iz sredstava projekta, Fakulteta organizacije i informatike i Varaždinske županije, a dio troškova snosi i student/ica. Procjena je da će student/ica snositi do 500 eura troškova. Ukoliko će se pronaći i drugi izvori financiranja, taj će se iznos umanjiti. Predviđen je smještaj u dvokrevetnim sobama s punim pansionom (doručak, ručak i večera).

Ostale troškove studenti snose sami (džeparac, kava).

Za dodatne informacije možete se obratiti doc. dr. sc. Marini Klačmer Čalopa: marina.klacmer@foi.hr (FOI 1) ili Izabeli Oletić, mag. polit.: izabela.oletic@foi.hr u Uredu za međunarodnu suradnju.