Rezultati Natječaja za Erasmus studijski boravak (SMS) u ak. god. 2013./14.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je prve rezultate Natječaja za sudjelovanje u Programu Erasmus za studente Sveučilišta u Zagrebu u svrhu studijskog boravka u ak. godini 2013./14.

Povjerenstvo za odabir kandidata za razmjenu Fakulteta organizacije i informatike izradilo je rang listu studenata. Financijska potpora odobrena je na temelju rang lista svih fakultetskih povjerenstava, a proporcionalno broju upisanih studenata na pojedinoj sastavnici.

Na temelju prvih rezultata Natječaja studente koji su odabrani za financijsku potporu za zimski/ljetni semestar Fakultet organizacije i informatike nominirat će na ciljno sveučilište, a kopiju e-mail nominacije student će primiti na svoju e-mail adresu. Nakon nominacije studenti se trebaju samostalno prijaviti na ciljno sveučilište s cjelokupnom dokumentacijom i u roku u kojem to ciljno sveučilište traži.

Odabrani studenti dužni su prije, za vrijeme i po povratku s razmjene pridržavati se propisanih uputa koje su dane u „Uputama studentima odabranima za studentsku razmjenu ak. god. 2013./14.“, kao i svih naknadnih obavijesti koje im se upute putem elektroničke pošte.

Službene rezultate, te upute odabranim studentima možete pronaći na poveznici http://international.unizg.hr/medjunarodna_suradnja?@=5ve5#news_10722

Za sve dodatne informacije možete se obratiti doc.dr.sc. Sandru Geriću, ECTS koordinatoru na FOI-u (sandro.geric@foi.hr) ili Izabeli Oletić, Erasmus koordinatorici na FOI-u (izabela.oletic@foi.hr).

*Napomena: vijest je uređena na način da su određeni osobni podatci obrisani u svrhu sukladnosti sa Općom uredbom o zaštiti podataka.