Održana prva promocija magistara ekonomije FOI-a

U Koncertnoj dvorani Hrvatskog narodnog kazališta Varaždin je u petak, 12. travnja 2013. održana prva promocija magistara ekonomije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

U petak je održana promocija prve generacije magistara ekonomije Fakulteta organizacije i informatike. Promovirano je 42-oje magistara ekonomije, a diplome su im uručili voditelj promocije prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, dekan FOI-a, te promotori doc.dr.sc. Zlatko Erjavec, prodekan za nastavu FOI-a i doc.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa, voditeljica diplomskog studija Ekonomike poduzetništva.

Diplomski studij Ekonomike poduzetništva samostalno izvodi Fakultet organizacije i informatike, a započeo je s izvođenjem u akademskoj godini 2010./11.

U petak su održane i promocije druge generacije prvostupnika ekonomije. Promovirano je 99-ero prvostupnika.