Izvanredni mjesečni rok u svibnju

Prema odluci Fakultetskog vijeća od 16.10.2012. izvanrednom mjesečnom ispitnom roku (29.4.-15.5.2013.) mogu pristupiti IZVANREDNI studenti sveučilišnih preddiplomskih i diplomskih studija koji u ovom semestru nisu uključeni u kontinuirano praćenje na predmetu (ili kontinuirano praćenje ili ispit – ne može i jedno i drugo).

Na studiju PITUP, ispitu mogu pristupiti samo izvanredni studenti koji studiraju u centru Varaždin (ostali su imali ili će imati rokove u centrima), a koji također nisu uključeni u kontinuirano praćenje.

Ispitu iznimno mogu pristupiti i redoviti studenti koji su predmet koji žele polagati već dvaput upisali i odslušali prethodnih akademskih godina (2010./11. i 2011./12. ili još ranije).

Ispite studenti prijavljuju osobno u referadi uz predočenje indeksa.