Prezentacija rješenja studenata i zatvaranje natjecanja FOI CORE-a 2013.

U četvrtak 2. svibnja 2013. godine na Fakultetu organizacije i informatike održat će se službeno zatvaranje natjecanja FOI CORE-a prilikom kojeg će studenti prezentirati svoja rješenja za poslovne slučajeve zadane od strane poslodavaca.

Poduzeća koja sudjeluju kao glavni partneri projekta su: GIT.HR koji je zadao poslovni slučaj „Hosting“, D Management d.o.o. s poslovnim slučajem „CMS sustav za praćenje istraživanja“ te Intera d.o.o. s poslovnim slučajem CRM Intrix Challenge.

Ovo je jedan u nizu projekata AIESEC-a Varaždin koji na neformalan način poslovni sektor uvodi u sustav obrazovanja. Poduzeća iz Varaždina i regije dobivaju priliku pristupa raznovrsnim profilima studenata kroz svoje problemske zadatke, a za većinu studenata to je na neki način prvi kontakt s poslovnim svijetom. Studentima se također pruža odlična prilika za predstavljanje i prezentaciju svojih vještina poslodavcima iz navedenih poduzeća. Također, ovo je prilika za studente da iskoriste svoje teoretsko znanje kroz praksu te nauče ponešto o poslovnom svijetu i načinima vlastite prezentacije u poslovnom svijetu. Ovaj projekt nudi obostranu korist - poduzećima kroz rješenje određenih poslovnih zadataka te studentima kroz stjecanje iskustva i osvajanje nagrada za najbolja rješenja.

Kroz suradnju s Fakultetom organizacije i informatike u Varaždinu, ovaj projekt se održava na vrlo visokoj razini već 7 godina. AIESEC Varaždin ovom se prilikom zahvaljuje svim ovogodišnjim partnerima projekta, osobito Fakultetu organizacije i informatike i svim natjecateljima, sudionicima i organizatorima projekta te se nada da će se tradicija nastaviti i idućih godina.

agenda