Nastava iz TZK

Poštovane studentice i studenti, grupe za nastavu iz Tjelesne i zdravstvene kulture su već formirane. Budući da zbog nekih razloga nisu svi upisali jedan od ponuđenih termina pohađanja i odrađivanja nastave iz Tjelesne i zdravstvene kulture, molim da mi se čim prije osobno jave bilo u vrijeme konzultacija bilo u vrijeme nastave kako ne bi na kraju semestra bilo problema oko dobivanja potpisa iz TZK.

Vodite računa da zbog predavanja koja su započela već prošlog tjedna (teorijska predavanja održana su u srijedu 3.10.2012.) već postoji problem koji bi se mogao reflektirati na skupljanje bodova za dobivanje potpisa iz TZK. Podsjećam da ćete ukoliko ne dobijete potpis iz TZK morati ponovno upisati TZK iduće godine.

Stoga ovu informaciju smatrajte ozbiljnom i nužnom za vašu reakciju.

Također svi koji nisu, trebaju uplatiti 30 kuna za osiguranje.