Nadopune Natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa u ak.god. 2014./15.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo nadopune Natječaja za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2014./2015.

Rok za prijavu: 14. ožujka 2014.

Sveučilište u Zagrebu na temelju sklopljenih Erasmus+ međuinstitucijskih sporazuma s inozemnim visokoškolskim ustanovama raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2014./2015.

Natječaj možete vidjeti ovdje (http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/erasmus-natjecaj-za-mobilnost-studenata-u-ak-god-20142015/).

Molimo studente da najprije pažljivo pročitaju tekst Natječaja i upute, a zatim se jave u Ured za međunarodnu suradnju na FOI-ju, radi konzultacija i potvrda o znanju jezika (izabela.oletic@foi.hr, FOI 1, I. kat, Dekanat, br. sobe 46).