Svečano je otvoren 8. po redu FOI CORE

22.4.2014. je na Fakultetu organizacije i informatike otvoreno 8. po redu case study natjecanje FOI CORE koje organizira studentska udruga AIESEC Varaždin.

Na svečanom otvorenju pojavili su se studenti, predstavnici poduzeća koja sudjeluju u natjecanju, mentori kao i organizacijski odbor AIESEC-a Varaždin.

Uvodnu riječ na otvorenju imao je dekan fakulteta Prof. dr. sc. Vjeran Strahonja koji je s veseljem spomenuo kako projekt obuhvaća sve vrijednosti po kojima Fakultet organizacije i informatike djeluje, te kako činjenica da je ovo 8. po redu FOI CORE samo pokazuje vrijednost i tradiciju koju ovo natjecanje demonstrira spajanjem dvaju svjetova - poslovnog i akademskog. Uvodne riječi uputila je i predsjednica AIESEC-a Varaždin Kristina Kunštek koja je izrazila svoj ponos i zadovoljstvo ovim natjecanjem i s brojem poduzeća koja su kroz godine prepoznala ovo natjecanje i koja se rado odazivaju na njega.

Doista, kroz godine studenti su poduzećima stvarno predstavili poslovna rješenja koja su svakako bila korisna i koja su barem stavila novu percepciju na njihove poslovne probleme, onu inovativnu studentsku.

Na svečanom otvaranju su se također studentima predstavila i sama poduzeća sa svojim case-ovima na kojima će studenti raditi kroz ovo natjecanje. Atmosfera je bila odlična, te je svako predstavljanje svih triju poduzeća (D-management d.o.o., DD3D d.o.o. & Erste&Steiermärkische Bank d.d.) završilo s brojem zanimljivih pitanja od strane zainteresiranih studenata.

Na kraju su i cijelo natjecanje pozdravili i Kristina Detelj, dipl. oec., Dr. sc. Zlatko Stapić I Boris Tomaš, mag. inf. inače nastavnici s Fakulteta organizacije i informatike koji će biti mentori na case-ovima i koji će usmjeravati i voditi studente kroz mjesec i pol dana koliko ovo natjecanje traje.

Podsjećamo sve studente koji su zainteresirani priuštiti si vrijedno iskustvo na ovom natjecanju, prijave su otvorene još do kraja ovog tjedna, zaključno sa 27.04.2014. na sljedećem linku:

Fond nagrada po svakom poslovnom slučaju iznosi 4.000,00 kn, a više informacija o samom natjecanju i komunikaciji s organizacijskim timom možete saznati na službenoj Facebook stranici natjecanja:

FC_2014_1 FC_2014_2