Sastanak volontera

Pozivamo sve volontere, nastavnike i studente, koji sudjeluju ili bi željeli sudjelovati u aktivnostima projekta “Inter-Community learning / Comenius Regio Partnerships”, da dođu na sastanak članova projektnog tima i volontera koji će se održati u srijedu, 6. veljače 2013. godine u 15.00 h - 16.30 sati  u dv. 11, FOI 1, Pavlinska 2.

Cilj sastanka je planiranje nastavka volonterskih aktivnosti s ciljem potpore u učenju stranih jezika za učenike osnovnih škola.

Sastanku će prisustvovati i članovi projektnog tima iz UK: Buckinghamshire New University, High Wycombe, UK; Hillingdon Borough Council, Civic Centre, Uxbridge i Yeading Junior School, Middlesex, London te predstavnici Županije Varaždin i Osnovne škola Petrijanec.

Za sve dodatne informacije slobodno se obratite volonterki Magdaleni Jovanović mjovanovi@foi.hr

Radujemo se Vašem dolasku i kreativnim idejama!

Srdačan pozdrav,

Comenius FOI tim