Poziv na radionicu: "Kako se dobro pripremiti za intervju?"

Poštovani studenti, Centar za podršku studentima i razvoj karijera, u suradnji s Centrom za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK), poziva Vas na radionicu „Kako se dobro pripremiti za intervju?“.

Cilj radionice je upoznati studente s postupkom selekcije prilikom zapošljavanja, te ih  pripremiti za selekcijski intervju s potencijalnim poslodavcima. Polaznici radionice imat će mogućnost prisustvovati simulaciji intervjua s poslodavcima koja će se održati u okviru Dana karijera na FOI-ju u srijedu 28. svibnja 2014. godine.

Radionica će se održati u četvrtak 22. svibnja 2014. godine u dvorani 11 s početkom u 11:30 sati. Predviđeno vrijeme trajanja radionice je do 14 sati.

Prijaviti se možete na e-mail adresu: rsviben@foi.hr najkasnije do srijede 21. svibnja 2014. godine do 19 sati. U prijavi je potrebno navesti svoje ime i prezime, godinu i smjer studija, te poslati svoj životopis i tekst natječaja za posao na koji biste se voljeli prijaviti.

Vidimo se!