Ponuda stručnih praksi u inozemstvu

Studentima FOI-ja, osobito diplomskog studija, skrećemo pozornost na ponude za odrađivanje stručne prakse u tvrtkama diljem Europe.

Poštovane studentice i studenti,

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu zaprima mnoštvo ponuda različitih institucija i tvrtki za odrađivanje stručne prakse (prvenstveno u okviru programa Erasmus+) u inozemstvu (diljem Europske unije).

Kako je Fakultet zaprimio velik broj ponuda za obavljanje stručne prakse u inozemstvu, neke od najzanimljivijih ponuda za studente možete pronaći na stranici Fakulteta o stručnoj praksi u inozemstvu.

Napomena: Sredstva za Erasmus stručnu prasku u ak. god. 2013./14. su podijeljena, a natječaj za Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2014./15. još nije objavljen jer nisu poznati svi detalji provedbe programa. Natječaj će vjerojatno biti objavljen u lipnju ili srpnju 2014. i bit će otvoren nekoliko mjeseci.