Natječaji za upis na diplomske studije i razlikovnu godinu diplomskih studija FOI

Objavljeni su natječaji za upis na diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike te natječaj za upis razlikovne godine diplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike za ak.god. 2014./2015.

Natječaj s uvjetima upisa na diplomske studije i razlikovne godine diplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike za ak.god. 2014./2015. možete pročitati na sljedećoj poveznici:

Potrebni dokumenti za prijavu i tijek prijave pojašnjeni su na sljedećim poveznicama:

1. Prijave za upis u 1. godinu diplomskih studija informatike

2. Prijave za upis u 1. godinu diplomskog studija Ekonomika poduzetništva

Odluke vezane uz upise diplomskih studija Fakulteta organizacije i informatika, kao i odluke za upis razlikovne godine diplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike studenti mogu pronaći na početnoj stranici za upise na diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike:

Početna stranica za upise na diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike

NAPOMENA ZA STUDENTE KOJI ŽELE UPISATI RAZLIKOVNU GODINU DIPLOMSKIH STUDIJA!

Za sve dodatne informacije vezane uz upise razlikovne godine diplomskih studija FOI i EP, studenti se mogu obratiti studentskoj referadi na adresi FOI1, Pavlinska 2, 42000 Varaždin, na brojeve telefona:

Nataša Barič: (042) 390 818,

Maja Šalamun: (042) 390 810,

u razdoblju od 8 do 14 sati ili se javiti na e-mail adresu: referada@foi.hr

NAPOMENA ZA STUDENTE KOJI SU ZAVRŠILI RAZLIKOVNU GODINU I UPISUJU DIPLOMSKI STUDIJ!

STUDENTI RAZLIKOVNE GODINE DIPLOMSKIH STUDIJA, KOJI SU STEKLI UVJETE ZA UPIS U PRVU GODINU DIPLOMSKOG STUDIJA, OBAVEZNI SU DO 19.9.2014. GODINE PREDATI PRIJAVU ZA UPIS NA PRVU GODINU DIPLOMSKOG STUDIJA UZ POPRATNU DOKUMENTACIJU KOJA JE NAVEDENA NA WEB STRANICI (NA PRIJAVI OBAVEZNO OZNAČITI ŽELI LI STUDENT UPISATI DIPLOMSKI STUDIJ U STATUSU REDOVITOG ILI IZVANREDNOG STUDENTA.

Prijava za upis DS FOI

Prijava za upis DS EP