Organizacija predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura na FOI-ju

Objavljene su upute za postupak prijave i uključivanja studenata preddiplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike u nastavu kolegija Tjelesna i zdravstvena kultura.

Postupci prijave i uključivanja u nastavu iz TZK

1. raspored nastave u zimskom semestru – utvrditi dan i vrijeme kada je predmet u rasporedu, kao i vrijeme kada imate velike pauze u rasporedu (npr. između predavanja i vježbi, slobodno prijepodne, poslijepodne i sl.)

2. pročitati program izvođenja nastave Tjelesne i zdravstvene kulture koji se nalazi na Web stranici Fakulteta namijenjenoj nastavi Tjelesne i zdravstvene kulture.

3. izabrati 1 aktivnost koja vam najviše odgovora s obzirom na interes i raspored predavanja i vježbi

4. prijaviti se online na moodle i u slučaju problema predmetnom nastavniku Tjelesne i zdravstvene kulture najkasnije do 5. listopada, 2014. godine (damir.vucic@foi.hr)

Praktična nastava iz predmeta počinje od ponedjeljka, 6. listopada, 2014. godine što znači da od tog datuma dolazite s primjerenom i čistom opremom na aktivnost koju ste izabrali i za koju ste se prethodno prijavili !!

Obveza studenata u zimskom semestru

• minimalno prikupiti 18 bodova dolaskom na vježbe (izvanredni studenti moraju prikupiti minimalno 9 bodova)
  • ispunjen upitnik o zdravim navikama i tjelesnoj aktivnosti studenata
  • Obveze za studente – aktivne športaše

Dostaviti u kabinet TZK u vrijeme konzultacija: zamolbu za oslobađanje od nastave TZK, potvrdu od saveza i/ili kluba, kategorizacija (ako je imate) i registracijska knjižica (može i kopija)

Obveze za studente – bivše športaše koji se žele uključiti u fakultetske ekipe

Sukladno interesu i potrebi Fakulteta uključiti se u rad fakultetskih ekipa (ovisno o sportu) i/ili uključivanje u nastavu prema dogovoru s predmetnim nastavnikom (pomoć u nastavi, pomoć u organizaciji turnira, pomoć u radu Sportske udruge i sl.)

Obveze za studente s zdravstvenim problemima

Predati zamolbu za djelomično i/ili potpuno oslobođenje od nastave najkasnije do 15. listopada, 2014. godine u kabinet TZK.

Kabinet TZK je na FOI1, 3 KAT, vrata 105.

Pitanja možete postaviti isključivo u vrijeme konzultacija i/ili putem maila.

Raspored i izborni program Tjelesne i zdravstvene kulture možete pronaći na linku:

Predmetni nastavnik:

Damir Vučić, prof.