Brucošijada Varaždina

Dana 17.10.2014.god. s početkom u 21:30h, na lokaciji balon „Graberje“ u Varaždinu, održati će se druga po redu Brucošijada Varaždina.

Druga po redu, Brucošijada Varaždina, je događaj koji okuplja studente tri visokoškolske ustanove koje djeluju na području grada Varaždina (Fakultet organizacije i informatike, Sveučilište Sjever i Geotehnički fakultet Varaždin). Brucošijadu Varaždina zajednički organiziraju Studentski zborovi tih triju visokoškolskih ustanova. Cilj je da se ovakav događaj pretvori u tradiciju u gradu Varaždinu, jer SZ-ovi smatraju da su puno „jači“ zajednički. Događaj je prvenstveno namijenjen studentima 1. godina, odnosno BRUCOŠIMA, ali i ostali su dobrodošli!

Cijena ulaznice je 10,00 kn, a broj ulaznica je ograničen, stoga požurite! Ulaznice se mogu kupiti u caffe & club Barfly, caffe bar Mabis, SZ GFV-a, SZ Sveučilišta Sjever, te kabinet SZ FOI-ja ( potkrovlje, zgrada FOI1 ) u sljedećim terminima:

• 09.10. – od 15h do 19h
  • 10.10. – od 13h do 16h
  • 13.10. – od 15h do 16:45h
  • 14.10. – od 16h do 18h
  • 15.10. – od 16h do 20h.

Dodatne informacije možete pratiti putem događaja na facebooku, koji se nalazi na slj. linku: http://goo.gl/x3gu5y

Ograničen broj ulaznica u prodaji, zato požurite! Ulaz je moguć samo uz ulaznicu, koja se može kupiti samo na navedenim mjestima!   Vidimo se!

Brucosijada varazdina plakat